با تگرو
در شبکه‌های اجتماعی
تاثیرگذار باشید
اینفلوئنسر مارکتینگ در شبکه‌های اجتماعی
در حال حاضر بسیاری از برند‌ها در برنامه‌ریزی بازاریابی خود اینفلوئنسر مارکتینگ را لحاظ می‌کنند. اینفلوئنسر مارکتینگ (بازاریابی تاثیرگذار) شیوه‌ای از بازاریابی دیجیتال است که کسب‌وکارها از طریق افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسر‌ها) شبکه‌های اجتماعی محصولات و خدمات خود را تبلیغ می‌کنند. یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب برای اینفلوئنسر مارکتینگ در ایران، اینستاگرام است. اما اینفلوئنسر مارکتینگ تنها محدود به اینستاگرام نیست، بلکه شبکه اجتماعی مورد نظر را باید با توجه به بیشترین حضور مشتریان بالقوه در پلتفرم‌های مختلف انتخاب کرد. تگرو، علاوه بر اینستاگرام در لینکدین و توییتر نیز خدمات اینفلوئنسر مارکتینگ انجام می‌دهد تا برند‌ها موثر‌ترین نتیجه را از کمپین تبلیغاتی‌شان به دست آورند.
رسیدن به اهداف بازاریابی آسان‌تر از همیشه
82% مصرف‌کنندگان به پیشنهادات میکرو اینفلوئنسرها عمل می‌کنند. ارزشی که اینفلوئنسرها برای کسب‌وکارها خلق می‌کنند اعتماد است. مشتریان توصیه‌های مردم عادی را بیشتر از تبلیغات مستقیم برندها که برای محصولات و خدماتشان انجام می‌دهند باور می‌کنند. همچنین اینفلوئنسرها می‌دانند اگر محتوایی با کیفیت، ارزشمند و اصیل تولید نکنند مخاطبین خود را از دست خواهند داد. با محتوای خلاقانه اینفلوئنسرهای تگرو راحت‌تر از همیشه به اهداف بازاریابی خود برسید.
یافتن مناسب ترین اینفلوئنسرها
بر اساس پژوهش Ecosultancy، ۷۳٪ بازاریاب‌ها بزرگترین چالش اینفلوئنسر مارکتینگ را شناسایی اینفلوئنسر مناسب عنوان کرده‌اند. با وجود رشد تعداد اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی، هر اینفلوئنسری نمی‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. همخوانی علایق، ارزش‌ها و دانش آنان با هویت برند یکی از ویژگی‌های کمپین اینفلوئنسر مارکتینگ موفق است. تگرو اینفلوئنسرهایی پیشنهاد می‌دهد که بیشترین قرابت و ارتباط را کسب‌وکار دارند
دو نوع کمپین در
تگرو
بازنشر محتوا
در این نوع کمپین، محتوای اختصاصی خود شامل متن، عکس یا ویدئو مورد نظرتان را در اختیار اینفلوئنسر‌ها قرار دهید. آنان با انتشار محتوای شما پیام برندتان را به گوش مخاطبان خود می‌رسانند.
خلق محتوا
هدف خود را از کمپین مشخص کنید. اینفلوئنسر‌های تگرو که با هویت برند‌تان همخوانی دارند برای شما محتوای خلاقانه تولید و در صفحه اینستاگرام‌شان منتشر خواهند کرد. با محتوای خلاق و اصیل بیش از پیش دیده شوید.
دسترسی به اطلاعات و آمار دقیق برای تحلیل کمپین‌های اینفلوئنسر مارکتینگ
قیمت گذاری شفاف و مدیریت مستقیم بودجه
برخورداری از محتوای با کیفیت و خلاقانه اینفلوئنسر‌ها
انتخاب اینفلوئنسر‌ها بر اساس segment
امکان همکاری همزمان با بیش از ۱۰۰ میکرو اینفلوئنسر
با ما در ارتباط باشید ...
برای اجرای کمپین تبلیغاتتان همین حالا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند